Lodel FREEZERR 2 Slim - lody świderki

FREEZERR 2 Slim - używana

Gwarancja - 12 mieisęcy

Więcej szczegółów

42 000,00 zł (netto)

51 660,00 zł (brutto)

FREEZERR 2 Slim to kompaktowy model maszyny do lodów świderków o szerokości zaledwie 45 cm. Jest bardzo mobilny. Dodatkowo pomimo niewielkich gabarytów jego wydajność jest bardzo wysoka, dodatkowo wyróżnia się małym zużyciem mediów. Urządzenie jest dostępne w wersjach zasilanych prądem o napięciu 400 z chłodzeniem za pomocą wody . Slim posiada w standardzie intuicyjnye sterowanie Smart System.A oto więcej szczegółów:

 

Maszyny do lodów świderków FREEZERR 2 - transport GRATIS          Najszybsza na rynku

FREEZERRy są najszybszymi maszynami do lodów świderków. Przy pierwszym uruchomieniu i odpowietrzeniu cylindrów już po 6 minutach możemy wydawać gotowe, a co najważniejsze twarde lody świderki!
 Maszyny do lodów FREEZERR 2 najoszczędniejsze na rynku  

Mistrzowie oszczędności i wydajności

Wszystkie modele maszyn do lodów FREEZERR są najbardziej oszczędnymi urządzeniami do produkcji lodów świderków na rynku. Wynika to z faktu zastosowania wąskiego cylindra przez co nieduża ilość masy lodowej (poniżej 2l) ma stały kontakt z zimnymi ściankami cylindra. Stosunek czynnej powierzchni chłodzącej do ilości masy jest dużo bardziej korzystny niż w konkurencyjnych urządzeniach. Dzięki temu FREEZERR może produkować lód za lodem!
Niewielka ilość masy w cylindrach, którą musimy utrzymywać w trybie produkcji w temperaturze dochodzącej do -12°C skutkuje minimalnym zużyciem mediów (energia i woda w maszynie chłodzonej wodą) w porównaniu z konstrukcjami o niepotrzebnie dużych cylindrach.
Przy bardzo długich przestojach maszyna automatycznie przestawia się w tryb konserwacji (ekonomiczny tryb nocny).

 Polskie maszyny do lodów świderków FREEZERR 2    Prawdziwe świderki!

FREEZERR dzięki unikalnym cechom konstrukcyjnym jest w stanie nieprzerwanie, a co najważniejsze bezawaryjnie produkować prawdziwe lody świderki o temperaturze nawet -12°C.
Są to osiągi niedostępne dla innych maszyn przy dłuższym wydawaniu gdyż kończą się w najlepszym przypadku włączeniem zabezpieczeń.
Twarda masa lodów może przynieść wymierne korzyści finansowe, gdyż możemy kręcić wysokie ale bardzo cienkie świderki (rys.). Ilość masy lodowej przy produkcji takich lodów jest nawet o połowę mniejsza niż w wypadku kręconych lodów z mało zmrożonej masy.
     
 Maszyny do lodów FREEZERR 2 - czujnik w kegach    Czujnik poziomu masy w kegach

Freezerr Slim
 posiada fabrycznie wmontowany, fizyczny czujnik poziomu masy w kegach (jedyny jak do tej pory na rynku!). Zapobiega to jednej z najczęściej występujących awarii w maszynach czyli zapowietrzeniu masy w cylindrze w przypadku pustej już kegi. Po zapowietrzeniu cylindra dochodzi często do niewłaściwej pracy automatu co prowadzi do licznych, bardzo kosztownych uszkodzeń maszyny.

W wypadku sterowania Smart System takiej możliwości po prostu nie ma, gdyż maszyna jest informowana o rzeczywistym, niskim poziomie masy w kegach. Po załączeniu się kontrolki rezerwy automat do lodów pozwoli na produkcję jeszcze niewielkiej liczby lodów po czym przełączy się w danym cylindrze w tryb konserwacji. Po wymianie kegi na pełną produkcja lodów zostanie wznowiona natychmiast.
 Maszyny do lodów FREEZERR 2 - licznik lodów    Licznik lodów w standardzie

Maszyny do lodów FREEZERR posiadają w standardzie komputerowy licznik lodów.
Automaty dzielą lody wg wielkości na małe, średnie oraz duże. Specjalny program oprócz wielu zabezpieczeń przed nieuczciwością osób obsługujących maszynę eliminuje przypadkowe pociągnięcia za dźwignię wydawczą. To wyróżnia tę konstrukcję na rynku, gdyż ilości zliczonych lodów w 100% odzwierciedla rzeczywistą sprzedaż, a nie tylko liczbę pociągnięć za dźwignię wydawczą. Dodatkowo podczas wydawania lodów urządzenie sygnalizuje (podpowiada) za pomocą sygnału dźwiękowego określoną wielkość tak aby każdy klient otrzymał jednakowej wielkości produkt.    więcej na www.freezerr.com
 Maszyny do lodów FREEZERR 2 najmocniejsze przekładnie hipoidalne   Hipoidalne przekładnie

W naszych maszynach do lodów zastosowaliśmy hipoidalne przekładnie, których podstawowymi zaletami są większa obciążalność, cichobieżność oraz niska temperatura pracy. Dzięki tym cechom nasze przekładnie są długowieczne.
 Polskie maszyny do lodów świderków FREEZERR 2   Made in Poland
 
Maszyny FREEZERR są całkowicie polską konstrukcją. Zdecydowana większość elementów jest produkowana w firmie Lodel. Pozostałe elementy wykorzystane przy produkcji to wyroby włoskie, duńskie oraz francuskie. Dzięki temu dostęp do części zamiennych jest natychmiastowy.
POLAK też potrafi :)

zobacz na www.youtube.com
 Maszyny do lodów świderków FREEZERR 2 - transport GRATIS   Dowóz, montaż, szkolenie

Na terenie Polski dowóz, montaż oraz szkolenie na miejscu wliczone w cenę maszyny.
Urządzenia FREEZERR oraz FREEZERR 2 posiadają obszerną instrukcję obsługi, dzięki której użytkownik może bez szkolenia sprawnie pracować.
 Maszyny do lodów serwis 24h   Części i serwis

Wielu użytkowników patrzy perspektywicznie podczas wyboru maszyny do lodów. Mniej interesuje ich okres gwarancji, natomiast głównie skupiają się na czasie po ochronie producenta. W przypadku maszyn do lodów FREEZERR sprawa jest bardzo prosta i klarowna. Pomimo długiej gwarancji (24+12 miesięcy) użytkownicy mogą, za dopłatą, wielokrotnie przedłużać gwarancję na kolejne sezony. Ci klienci, którzy dostrzegli niezawodność naszych urządzeń oraz mają podstawową wiedzę techniczną nie muszą jej przedłużać. Przy jakiejkolwiek awarii są w stanie sami wymienić wadliwą część, gdyż są one ciągle dostępne, a ich ceny są niższe niż ceny części konkurencyjnych konstrukcji.
 Lodowe spaghetti z maszyny do świderków   Lodowe spaghetti z maszyny do świderków

Dzięki trzem dedykowanym elementom możemy za pomocą naszych maszyn do lodów produkować bardzo efektowne lodowe spaghetti! Końcówka jest prosta w montażu i można ją szybko zdemontować po wydaniu porcji spaghetti nie blokując sobie możliwości produkcji tradycyjnych lodów świderków.         więcej na www.freezerr.com

 prawdziwe lody świderki!

 • Waga: 200
 • Szerokość: 450mm
 • Wysokość: 1630mm
 • Głębokość: 880mm
 • Moc: 3,2 - 3,5 kW
 • Zasilanie: 400V
 • Liczba smaków świderków: 2 + mix
 • Wydajność świderków: 60l/h
 • Liczba zbiorników: 2
 • Pojemność zbiornika: 18l
 • Chłodzenie: Woda/Powietrze