Lodel FREEZERR Trio ICS (3+2mix) - lody świderki

FREEZERR Trio ICS to oryginalna maszyna do lodów świderków 3 + 2mix. Dzięki doskonałemu rozmieszczeniu elementów maszyna do lodów, która produkuje aż 5 produktów (rodzajów lodów), ma szerokość tylko 56 cm!


Więcej szczegółów

82 399,00 zł (netto)

101 350,77 zł (brutto)

FREEZERR Trio ICS to absolutny hit na rynku, gdyż wyposażony jest w trzy cylindry, a więc jest w stanie produkować pięć rodzajów lodów!
Mając tylko jedna maszynę możesz wydawać np. lody śmietankowe, czekoladowe, truskawkowe  oraz śmietankowo-czekoladowe, śmietankowo-truskawkowe.
Automat ma jedynie 56cm szerokości, więc zmieści się nawet w małym punkcie gastronomicznym.
Warto pamiętać o ponad dwukrotnie mniejszym zużyciu energii, wody oraz znacznie mniejszej cenie zakupu niż przy kupnie dwóch maszyn dwusmakowych.

 • bardzo prosta w obsłudze i utrzymaniu
 • w 100% wykonana w Polsce
 • brak pasków, przekładnie bezobsługowe (motoreduktoru)
 • bardzo cicha - przy chłodzeniu wodnym tylko 49 dB

 

 

licznik lodów - maszyna do lodów świderków
Maszyna do lodów FREEZERR ICS posiada w standardzie komputerowy licznik lodów. 
Automat dzieli lody wg wielkości na małe, średnie oraz duże. Specjalny program oprócz wielu zabezpieczeń przed nieuczciwością osób obsługujących maszynę eliminuje przypadkowe pociągnięcia za dźwignię wydawczą.
To wyróżnia tę konstrukcję na rynku, gdyż ilości zliczonych lodów w 100% odzwierciedla rzeczywistą sprzedaż.
Dodatkowo podczas wydawania lodów urządzenie sygnalizuje (podpowiada) określoną wielkość tak aby każdy klient otrzymałCzujnik poziomu masy w kegach - maszyna do lodów świderków FREEZERR

System ICS posiada także w standardzie  - jedyny jak do tej pory na rynku - czujnik poziomu masy w kegach.
Zapobiega to jednej z najczęściej występujących awarii w maszynach czyli zapowietrzeniu masy w cylindrze w przypadku pustej już kegi.
Po zapowietrzeniu cylindra dochodzi często do niewłaściwej pracy automatu co prowadzi do licznych, bardzo kosztownych uszkodzeń maszyny.
W wypadku systemu ICS takiej możliwości po prostu nie ma, gdyż maszyna jest informowana o niskim poziomie masy w kegach.  

ekonomiczna maszyna do lodów świderków FREEZERR

Wszystkie modele maszyn do lodów FREEZERR ICS są najbardziej oszczędnymi urządzeniami do produkcji lodów świderków na rynku.
Wynika to z faktu zastosowania długiego cylindra o niewielkiej średnicy przez co nieduża ilość masy lodowej (poniżej 2l) ma stały kontakt z zimnymi ściankami cylindra.
Stosunek czynnej powierzchni chłodzącej do ilości masy jest dużo bardziej korzystny niż w konkurencyjnych urządzeniach. Dzięki temu FREEZERR może produkować lód za lodem nawet przez kilka dni bez przerwy!
Niewielka ilość masy w cylindrach, którą musimy utrzymywać w trybie produkcji w temperaturze dochodzącej do -12°C skutkuje minimalnym zużyciem mediów (energia i woda  w maszynie chłodzonej wodą) w porównaniu z konstrukcjami o niepotrzebnie dużych cylindrach.
Przy bardzo długich przestojach maszyna automatycznie przestawia się w tryb konserwacji (ekonomiczny).

Najszybsza maszyna do lodów świderków FREEZERR

FREEZERRy są najszybszymi maszynami do lodów świderków. Przy pierwszym uruchomieniu i odpowietrzeniu cylindrów już po 6 minutach możemy wydawać gotowe, a co najważniejsze twarde lody świderki!


Największa lodówka w maszynie do lodów świderków


Nasza maszyna ma zaledwie 56 cm szerokości jednak dzięki optymalnie zaprojektowanej konstrukcji mieszczą się w niej aż 4 kegi jednocześnie.
Daje to nam 72l masy lodowej w maszynie (4 kegi x 18l = 72l). Jest to bardzo istotne gdy w punkcie sprzedaży mamy duży ruch i mało miejsca do przechowywania gotowej masy lodowej.
Dodatkowo lodówka FREEZERRów jest wyposażona w czujnik monitorujący temperaturę wewnątrz (niezbędne w systemie HACCP) oraz w czujnik otwartych drzwi.
Niedomknięte drzwi lodówki to występujące dość często zdarzenie, które pojawia się przy źle ustawionych kegach, a skutkujące ciągłą pracą agregatu (starty energii elektrycznej, nadmierne zużycie agregatu).

Najtwardsze lody świderki - maszyna do lodów

FREEZERR dzięki unikalnym cechom konstrukcyjnym jest w stanie nieprzerwanie, a co najważniejsze bezawaryjnie produkować prawdziwe lody świderki o temperaturze nawet -12°C.
Są to osiągi niedostępne dla innych maszyn przy dłuższym wydawaniu gdyż kończą się w najlepszym przypadku włączeniem zabezpieczeń.
Twarda masa lodów może przynieść wymierne korzyści finansowe, gdyż możemy kręcić wysokie ale bardzo cienkie świderki. Ilość masy lodowej przy produkcji takich lodów jest nawet o połowę mniejsza niż w wypadku kręconych lodów z mało zmrożonej masy. 

polska maszyna do lodów świderków

Maszyny FREEZERR są całkowicie polską konstrukcją. Zdecydowana większość elementów jest produkowana w firmie Lodel. Pozostałe elementy wykorzystane przy produkcji to wyroby włoskie, duńskie oraz francuskie. Dzięki temu dostęp do części zamiennych jest natychmiastowy.
POLAK też potrafi :)

maszyny do lodów świderków 2 lata gwarancji

Jednym z największych atutów FREEZERRów jest DWULETNIA GWARANCJA! Nie ma na rynku innej maszyny do lodów świderków z tak długą gwarancją.

dowóz maszyn do lodów w polsce

Na terenie Polski dowóz, montaż oraz szkolenie na miejscu wliczone w cenę maszyny.

 

Lody świderki

 • Waga: 335kg
 • Szerokość: 560mm
 • Wysokość: 1720mm
 • Głębokość: 970mm
 • Moc: 5,4kW
 • Zasilanie: 400V lub 230V
 • Liczba smaków świderków: 5
 • Wydajność świderków: 150l/h
 • Pojemność zbiornika: 18l
 • Chłodzenie: woda lub powietrze