Carpigiani

 

Carpigiani - automaty do lodówHistoria Carpigiani rozpoczęła się w 1945 roku. Bardzo szybko Carpigiani zdobyło pozycję lidera w produkcji maszyn do lodów włoskich (Gelato). 
Lody włoskie w kulturze ogólnoświatowej rozpowszechniły się w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Carpigiani zaczęło swoją ekspansję, otwierając sieć zagranicznych oddziałów oraz rozwijając sieć ekskluzywnych salonów sprzedaży.

Od 1989 Carpigiani jest częścią mediolańskiego Ali Group, jednej z największych na świecie producentów i dostawców sprzętu dla branży gastronomicznej. Dzisiaj Carpigiani jest światowym liderem w produkcji urządzeń do nowych lodów, ciast. Przez lata firma kontynuowała umacnianie swojej pozycji wiodącego producenta urządzeń do mrożonych jogurtów, bitej śmietany itd.
   
Innowacyjna technologia
Innowacyjność jest podstawą stanowiska Carpigiani jako lidera technologii. Duży procent obrotów jest ciągle inwestowany w badania, projektowanie, dobór składników, bezpieczeństwo sprzętu i promocję zrównoważonej diety.
   
Wybór sprzętu Carpigiani jest gwarancją do produkcji najwyższej jakości lodów włoskich (Gelato). Ponadto, można mieć pewność, że sprzęt będzie prosty w użyciu, solidny i wyjątkowo higieniczny. Z biegiem czasu te korzyści przekładają się na oszczędności kosztów eksploatacyjnych i wysoki zwrot z inwestycji.

Carpigiani